Infosessie van onze club

We zien dat jullie met vol enthousiasme het nieuwe seizoen hebben aangevat. Dit doet ons veel plezier! Wat ons eveneens deugd doet is dat onze club blijft groeien. Hierbij kunnen we extra steun en frisse ideeën goed gebruiken. We zijn op zoek naar enthousiastelingen die mee hun schouders onder de club willen zetten… Dit kan op allerlei vlak en op verschillende manieren - meer info hierover op de flyer.

Op vrijdag 6 oktober van 18u30 – 19u30 houden we een infosessie in de kantine van de Scheldedreef.  Daar geven we graag wat meer uitleg over de werking van club, en kunnen we antwoorden op jullie vragen en kunnen we ideeën uitwisselen. We koppelen graag het nuttige aan het aangename en voorzien iets kleins om te eten (ook voor de hongerige spelers die net getraind hebben).

Inschrijven kan via het formulier. Indien je niet kan aanwezig zijn ... vul dan ook het formulier in. We nemen contact met je op!